Avokado » Austrumu virtuves produkti

Avokado plauktos ir viss, lai Jūsu suši izdotos perfekti – bambusa paklājiņi suši tīšanai, pareizo šķirņu rīsi, īstās garšas rīsu etiķi, vajadzīgā izmēra un kvalitātes nori loksnes, kā arī kombu, wakame u.c. aļģes dashi (buljona) pagatavošanai; zīda tofu, gaišais un tumšais sezams, vasabi mārrutki, marinētais ingvers, izcilās Sakura sojas mērces irbulīši utt.
Par gatavošanu. Atnāciet uz atraktīvajiem un praktiskajiem suši kursiem – Avokado meistari Jūs vienā vakarā iemācīs pareizi pagatavot, satīt, sagriezt un pasniegt suši: gatavojot šos rīsu rullīšus paši, Jūs iegūsiet gan prāta un dvēseles mieru gluži kā pēc retrīta – jo suši tīšana ir teju vai meditācija; kā arī ietaupīsiet ievērojamu summu savā budžetā, salīdzinot ar to, ko tērētu, iegādājoties suši restorānos. Un kur nu vēl iespēja pielāgot pildījumu, izmēru, veidus un garšas tieši savai gaumei!
Runajot par Austrumiem plašāk, kā Japāna, tad Avokado piedomāts arī par Indijas, Taizemes vai Tuvo Austrumu virtuves cienītājiem – gan visas vajadzīgās garšvielas, kariju pastas, sezama eļļa, mērces, kus-kus, zirņu milti, dažādi dāli (zirnīši), rīsu nūdeles, basmati rīsi un pat rīsu vārāmie katli: te ir īsta leiputrija!

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. LASĪT VAIRĀKX