Avokado » Garšvielas katrā Latvijas nostūrī
Iesaki draugiem!


Garšvielas katrā Latvijas nostūrī

Garšvielas katrā Latvijas nostūrī

Mums ir ļoti svarīga klientu lojalitāte, tāpēc augstu novērtējam izrādīto uzticību, atsaucību un atbalstu no esošajiem klientiem. Lai nostiprinātu sadarbību vēl ciešāk, garšvielu veikals "Avokado", kurš atrodas Rīgā, Tērbatas ielā 49/51, vēlas uzrunāt esošos un potenciālos klientus, kuri dzīvo ārpus Rīgas teritorijas. Ar Latvijas Pasta, kurjera vai pasta stacijas starpniecību veikala produkciju piedāvājam nogādāt tieši Jums uz mājām. Viss, kas ir nepieciešams, veikt pasūtījumu vismaz par 20, - eur un sazināties ar mums.

Lai saņemtu mūsu produkciju, ir jāveic daži soļi:

1. solis – pasūtīšana. Pasūtījumus pieņemam pa tālruni 67288718 vai 22059953 vai uz e-pastu avokado@avokado.lv;

2. solis – preces uzskaite. Minēt nepieciešamās preces nosaukumu, svaru un daudzumu;

3.solis – pasūtījuma noformēšana. Lai varētu noformēt pasūtījumu līdz galam, obligāti ir jāmin Jūsu vārds, uzvārds, adrese un kontakttālrunis, lai neskaidrību gadījumā var sazināties*;

4. solis – pasūtījuma apmaksa. Līdz ko pasūtījums tiks apmaksāts, parūpēsimies par tā nogādi uz norādīto adresi;

4.solis – pasūtījuma saņemšana. Atkarībā no Jūsu izvēlētā piegādes veida, tiks nosūtīta informācija par piegādi uz pasta adresi vai mob.tālruni.

* sūtīšanas pakalpojuma izmaksas (pasta, kurjera vai pasta stacijas) sedz klients. Ja pasūtījuma summa ir virs 50,- eur, pakalpojuma izmaksas uzņemamies segt paši.

 

 


Iesaki draugiem!
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. LASĪT VAIRĀKX