Avokado » tristar rīsu vārāmais katls, irdeni rīsi, rice cooker, tristar, garšvielu veikals avokado
Iesaki draugiem!


TRISTAR rīsu vārāmais katls

TRISTAR rīsu vārāmais katls

TRISTAR rīsu vārāmais katls

Atkal rīsi saķepa un pārvārījās? Un vēl piedega? Cik bieži tā gadās? TRISTAR rīsu vārāmais katls var visu. Nepieciešams tikai pāris darbības – iebērt rīsus, pieliet ūdeni un piespiest pogu. Pēc 15-30 min rīsi būs gatavi. Un tie būs irdenie graudaugu rīsi vai pareizās konsistences suši rīsi. Nekas nav jāmaisa, nekas nav jāuzmana. Līdz ko rīsi ir gatavi, rīsu vārāmais katls pats pārstāj vārīt un uztur tos siltumā. Protams, rīsiem var uzreiz pievienot attiecīgās garšvielas, dārzeņus, žāvētus augļus vai kādas citas piedevas, kas nepieciešams, gatavojot plovu, paelju, saldo rīsu putru vai pudiņu. Rīsu vārāmajā katlā var vārīt arī citus graudaugus – griķus, prosu, kvinoju, bulguru. Katliņā var salikt arī dārzeņus, vārīt zupu, gatavot mērci. Tikai šajos gadījumos vārīšanas funkcija ir jāizslēdz manuāli. Rīsu vārāmais katls strādā uz tāda principa – līdz ko šķidrums iztvaiko, katliņš izslēgs vārīšanas funkciju un saglabās ēdienu siltumā līdz tam brīdim, kad netiks izslēgts manuāli. Tas nozīmē, ka nav obligāti steigt nobaudīt garšīgos un irdenos rīsus uzreiz. Tos mierīgi ir iespējams nobaudīt pēc stundas, pusdienās vai vakariņās.

Glīta dizaina un kvalitatīvs elektriskais TRISTAR nerūsējoša tērauda rīsu vārāmais katliņš gan gatavo, gan darbojās kā termoss. Nerūsējoša tērauda katliņu ir viegli izņemt un nomazgāt (var likt trauku mazgājamā mašīnā). Caurspīdīgs stikla vāks ar tvaika ventili ļauj vajadzības gadījumā redzēt visus vārīšanas procesus. Katliņam ir aizsardzība pret piedegšanu un pārkaršanu. Tas automātiski izslēdzas līdz ko rīsi ir gatavi, pārejot siltuma uzturēšanas režīmā. Komplektā ietilpst vēl mērglāze precīzai rīsu un ūdens daudzuma nomērīšanai un parocīga lāpstiņa rīsu izņemšanai.

TRISTAR rīsu vārāmie katli ir pieejami četros izmēros: 0.6L – pietiek vienai personai līdz 3 cilvēku ģimenei. 1L un 1.5L – kārtīgai ģimenei. 2.5L – viesībām. Nāc uz garšvielu veikalu AVOKADO, apskati un izpēti TRISTAR rīsu vārāmos katlus klātienē, pērc un ēd vienmēr ideālus rīsus!


Iesaki draugiem!
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. LASĪT VAIRĀKX