Garšvielu maisijumi

Savukārt garšvielu maisījumi top tepat, Rīgā, Avokado speciālistu izstrādāti un rūpīgi safasēti. „Monreāls” gaļai un „Čurkstošā forele” zivju ēdieniem ir Jūsu favorīti jau gadu gadiem – un mēs priecājamies, ka mūsu gaumes tā saskan!
Maisījumi bez sāls, bez E piedevām – jā, protams, arī tādi mums ir! Ir gan indiešu, gan Taizemes karijs, ir Provansas zaļumi un maisījumi Meksikas vai ungāru gaumē, ir baraviku „vegeta” un tzaziki, un ir garšvielas dārzeņiem vai makaroniem, asākas un maigākas, mazos 10 – 50g iepakojumos un lielās puskilograma vai kilograma pakās, ikdienišķā vai dāvināšanai paredzētā iepakojumā – ēdiet daudzveidīgi, izbaudiet katru dienu arvien jaunus ēdienu stilus un garšas, dāviniet šos garšu piedzīvojumus sev un saviem draugiem!Kā kronis visam šajā garšvielu karaļvalstī plauktos rindojas garšvielu pasaules līdera McCormick burciņas ar visizsmalcinātākajiem zaļumiem, garšvielām un to maisījumiem. Kad 1889. gadā Baltimorā (ASV) 25 gadus jaunais Willoughby M. McCormick nodibināja savu uzņēmumu, par savu moto viņš izvēlējās: „Ja būsi saražojis vislabāko, kāds noteikti to pirks”. Šodien McCormick pieder milzu rūpnīcas visā pasaulē, tai skaitā lielākā garšvielu ražotne Eiropā (Francijā).

Visi garšvielu maisijumi

Veikals

Palīdzība

Kontakti

  • Black Instagram Icon
  • Black Facebook Icon

+371 20133336

 


avokado@avokado.lv

Tērbatas iela 49/51, Riga, Latvia

Pieejamai informācijai mājas lapā ir informatīvs raksturs, tā nepiedāvā medicīniskus vai ārstnieciskus padomus un ieteikumus. Mājas lapa turētājs un ar mājas lapas uzturēšanu saistītās personas nav atbildīgas par mājas lapas apmeklētāja izdarītajiem secinājumiem un darbībām, kurām tieši vai netieši bija par pamatu mājas lapā pieejamā informācija. Apmeklētājs, atverot un skatot šo mājas lapu un tajā pieejamo informāciju, piekrīt nosacījumam par atbildības atrunu.

© 2023 by Frais. Proudly created with Wix.com