top of page

Par mums

Mēs, Avokado, esam iemīlējušies garšvielu kvalitātē un aromātos. Tāpēc atvedām šurp 1700 labākās garšvielas no visas pasaules. Mājīgajā Avokado veikaliņā pat kases čeks smaržo pēc garšvielām, te Jūs gaida zinošas pārdevējas, teicami kulinārijas padomdevēji, un pilnai laimei – visas Jūsu vēlmes piepildošais čili pipariņš!

Kā tas sākās

„Kad toreiz, 90–tajos sākām, nebija tādu garšvielu veikalu, ne tādas gūgles, kam visu pajautāt. Bijām ar savu „Avokado” vieni no pirmajiem. Mācījāmies no tā, ko varējām atrast. Katra grāmata un raksta gabaliņš bija zelta vērtē,”- stāsta Mārcis. „Pamazām sākām saprast atšķirību – kā garšo tad, ja zupai pielikti 4 nederīgi piparu graudi vai viens, bet labs. Te arī sākās mūsu apsēstība ar garšvielu kvalitāti.

par-mums-pipars-a-460x320.jpg

25 gadu jubileja

2018. gadā bija „Avokado” veikala 25 gadu jubileja. Ir par ko priecāties – mums ir skaists, mājīgs veikals ar sirsnīgu un zinošu apkalpošanu. Mūsu garšvielas savu produktu izgatavošanā izmanto gan pārstrādes, gan ēdināšanas uzņēmumi, tās nopērkamas arī lielveikalos.              

Īsta garšvielu karaļvalsts!

Piedāvājam visplašāko garšvielu, garšvielu maisījumu, balsamico etiķu, mērču, kā arī konditorejas, vīna un alus darīšanas un Austrumu ēdienu izejvielu klāstu Latvijā, kopā vairāk kā 2000 vienību. 5 reizes esam ieguvuši Latvijas Tirgotāju asociācijas balvu kā gada labākais tirgotājs specializēto veikalu kategorijā.

Vedam garšvielas no Vācijas, Holandes, Spānijas, Itālijas, Francijas, eksotiskākās – no Taizemes, Indijas, Indonēzijas, Ķīnas, Amerikas. Faktiski no visas pasaules. Dodam priekšroku tiem ražotājiem, kas domā un mīl garšvielas tāpat, kā mīlam mēs.

Kas vēl?

Kas vēl mums īpašs? Rīkojam dažādus seminārus, ko vada profesionāli pavāri, pārtikas tehnologi, gardēži, sava amata meistari - lai izglītotu gan savus pārdevējus, gan klientus par garšvielām un to pielietošanu ēdienu gatavošanā. Braukājam pa tirdziņiem, pasākumiem.

Reti gadās, ka mums paprasītu ko tādu, kā mums nav. Ja tomēr – mums veikalā ir speciāla kladīte, kurā pierakstām visas jūsu īpašās vēlmes: un tad meklējam, kur to varētu dabūt. Nu, varbūt jau pietiks lielīties?” – Mārcis pasmaida. „Jāskrien darbos! Lai labs diena!”

DSC_0765_edited.jpg

Kāpēc Avokado?

 • Garšvielu karaļvalsts: viskvalitatīvākās garšvielas no visas pasaules – tūkstoš un vienā veidā

 • Visplašākā balsamico etiķu izvēle Latvijā

 • Perfekta suši un Austrumu ēdienu gatavošanai domāto produktu izvēle

 • Ierīces un izejvielas vīna, alus u.c. alkoholisko dzērienu darīšanai mājas apstākļos, izsmalcināti Latvijas vīni

 • Viss nepieciešamais kūku un saldumu gatavošanai

 • Eleganta un gaumīga dāvanu saiņošana

 • Mājīgs interjers, mierīga atmosfēra, zinošana apkalpošana un plaša pašapkalpošanās zona – lai Jūs nopirktu akurāt to, ko Jums patiešām vajag

 • Personīga attieksme – stāstiet mums, ko Jūs meklējat, lai mēs varam to atrast un atvest Jums par prieku

 • Garšvielu un kulinārijas semināri – lai Jūs varētu uzzināt un iemācīties visu vajadzīgo un Jūs interesējošo

 • Veikals pašā Rīgas centrā, izbraukumu tirdzniecība gadatirgos un pasākumos – lai Avokado būtu maksimāli pieejams vistuvāk Jūsu mājām

 • Avokado 5 reizes atzīts par Latvijas labāko tirgotāju specializēto veikalu kategorijā – vērtējot apkalpošanu, veikala auru, sortimentu utt.

bottom of page