_edited.jpg

Piegāde un apmaksa

1.SOLIS APMAKSA

Pēc pasūtījuma veikšanas uz norādītajiem rekvizītiem nepieciešams veikt apmaksu par veikto pasūtījumu. Apmaksu var veikt interneta bankā, ar bankas pārskaitījumu vai uz vietas garšvielu veikalā „Avokado” ar skaidru naudu vai bankas karti. Ja izvēlēsies apmaksu veikt ar interneta bankas starpniecību, lūgums norādi rēķina numuru. Pasūtījumu komplektēšana tiks uzsākta uzreiz pēc naudas saņemšanas mūsu kontā, bet ne vēlāk kā 24 h laikā.

3. SOLIS PIEGĀDE

Saņemšana garšvielu veikalā „Avokado” (bez maksas)

Rīgā, Tērbatas iela 49/51

Darba dienās 11:00-19:00

Sestdienās 11:00-16:00 (no jūnija līdz augustam esam slēgti)

Sv. ATPŪŠAMIES

Pie pasūtījuma veikšanas Tev ir iespēja izvēlēties sev ērtāko un tuvāko piegādes veidu, sadarbībā ar Omniva.

Apmaksa notiek internetbankā vai ar kartes pārskaitījumu. Piegādes summa tiks pievienota rēķinā,pamatojoties uz piegādātāja cenrādi. Pēc rēķina apmaksas un naudas saņemšanas mūsu kontā, pasūtījums tiks sakomplektēts un izsūtīts 24 h laikā. Par izsūtīšanu paziņosim elektroniski.

4.SOLIS SAŅEMŠANA

Būsim priecīgi un pateicīgi,ka dosiet ziņu par prece saņemšanu. (Tas nav obligāti, bet mums ir svarīgi, lai viss būtu čiki piki).

To var izdarīt elektroniski:avokado@avokado.lv vai telefoniski 20133336.

Info

Kontakti

Lapas mape

  • Black Instagram Icon
  • Black Facebook Icon

Tērbatas iela 49/51, Riga, Latvia

Interneta veikalam: +371 20133336

Veikalam: +371 22 065 622


avokado@avokado.lv

Pieejamai informācijai mājas lapā ir informatīvs raksturs, tā nepiedāvā medicīniskus vai ārstnieciskus padomus un ieteikumus. Mājas lapa turētājs un ar mājas lapas uzturēšanu saistītās personas nav atbildīgas par mājas lapas apmeklētāja izdarītajiem secinājumiem un darbībām, kurām tieši vai netieši bija par pamatu mājas lapā pieejamā informācija. Apmeklētājs, atverot un skatot šo mājas lapu un tajā pieejamo informāciju, piekrīt nosacījumam par atbildības atrunu.

© 2023 by Frais. Proudly created with Wix.com